Zapraszam serdecznie na moją nową stronę https://studiokagdansk.blogspot.com/ , tam znajdziecie nieco więcej o mnie i będziecie w 100% na bieżąco :)

poniedziałek, 31 lipca 2017

collect beautiful moments

 

W delikatnym słońcu i w akompaniamencie wielobarwnych fal, z odgłosami mew i szumem wiatru, przesypywaniem z rąk do rąk delikatnego piasku, sprawdzaniem zaawansowania płaskostopia, zanim kolejna fala nie muśnie stóp :) To dla mnie najlepsza letnia plaża, gdy z lekkim duchem poszukuję morskich skarbów! Nie ważne, czy w plażowym tłoku z Dzieciakami, czy na farciarskim spacerze z Mężem - nad morzem zawsze znajdę jakieś pamiątki, potem przechowuję je przez lata, by w końcu wykorzystać, jak dziś :)
Skoro moje zbieractwo w końcu ma sens, prezentuję mój plażowy tag wykonany z użyciem papierów i farb akrylowych, kilku niezastapionych gadżetów i przede wszystkim tego, co dało morze i plaża (z piaskiem włącznie ;)).Dzieląc się moim plażowym nastrojem, wysyłam mój tag do wyzwań:


http://justtagit.blogspot.com/2017/07/wyzwanie-27-morskie-opowiesci-challenge.html

oraz

http://sklepzielonekoty.blogspot.com/2017/07/wyzwanie-lato-plazing-smazing.html

8 komentarzy:

 1. Śliczna praca i wspaniałe detale ;) Fajne połączenie siatki i muszli - te elementy definitywnie wskazuję na morskie opowieści! Dziękuję iż bawisz się razem z nami w wyzwaniu JTG ;) Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna morska opowieść :) podoba mi się wykorzystanie tak różnych materiałów :) Dziękuję za udział w wyzwaniu tagowym JTI!

  OdpowiedzUsuń
 3. No świetnie - nawet deseczki się znalazły, i moje ukochane muszle :)! Śliczny tag! Dziękuje za udział w wyzwaniu Just Tag It!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie przenikają się barwy :) ślicznie wyszło, ale szukam zastosowania dla takiej rzeczy. Pomożesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) na odwrocie są wakacyjne życzenia urodzinowe :)

   Usuń
 5. ten pędzel tutaj - mistrzostwo - dziękuję za wspólną zabawę z JTI

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde odwiedziny na moim małym kreatywnym poletku,
za każde miłe słówko, które dosłownie uskrzydla i dodaje energii!